DEUTSCHENGLISH

+420 412 554 065

Ubytování v srdci Českého Švýcarska

Penziony Na Vyhlídce a Nad Soutěskami ležící v obci Mezná, srdci Národního parku Českosaské Švýcarsko nabízí ubytování rodinného typu vhodné pro vaše ratolesti i se svými zvířecími mazlíčky. Nabizíme celkově 58 lůžek.

Zejména proto je celý penzion včetně restaurace nekuřácký. (Fandové hořících tyčinek nezatracujte nás, nelamte hůl a neházejte flintu do žita. Na čerstvém vzduchu venkovní terasy teprve vynikne chuť vdechovaného kouře.)

V celém penzionu bezplatné pokrytí Wi-fi. Pro ty nejmenší skvěle vybavené dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami, šplhací věží a houpacím mostem.

Ubytování Na Vyhlídce i Nad Soutěskami má pro Vás připraveno devět krásných a romantických pokojíčků vybavených vlastním sprchovým koutem nebo koupelnou. Podrobněji Rezervace a Ceník.

Panoramatická prohlídka pokojů.

V přízemí na Vás čeká bezbariérová, stylová restaurace, kde najdete určitě vše co máte rádi. Po dohodě včetně vegetariánských pochoutek plus velký výběr čerstvých salátů. Oproti tomu pro maso znalce veškeré masíčko je nakládané a připravované na kontaktním grilu. Speciality na luxusním grilu Salamander. Jako tečku doporučujeme některou z našich skvělých káviček.

Výhled z venkovní terasy i přilehlých pokojů na krásy Českého Švýcarska Vás ochromí a přenese do jiného světa. Proto penzion Na Vyhlídce. Kdo pozná ubytování Mezná, nechce se vracet domů.

Rádi Vás přivítáme od Velikonoc až do prvního listopadového týdne. A již tradičně na Silvestra. Pro skupiny lze domluvit pobyt i mimo tyto termíny. Pro maximální komfort vašeho zvířecího miláčka taktéž doporučujeme domluvu předem.

NEZÁVAZNÁ REZERVACE UBYTOVÁNÍ

platba bude účtována a provedena po příjezdu hosta